Bilety do Zaleszczyk

Napływ Ukraińców uratował nas przed restrykcjami sanitarnymi wprowadzonym przed dwoma laty na dwa tygodnie. Jak się obecnie okazuje w oficjalnym przekazie, ograniczenia i testy były bezzasadne. Rozzuchwaleni bezkarnością urzędnicy prą obecnie do wciągnięcia naszego kraju do wojny.

Za takim parciem stoją Stany Zjednoczone. Po nieudanej próbie z Migami, które Polska miała, wraz z lotniskami udostępnić reżimowi ukraińskiemu, Amerykanie postanowili sprowadzić na nasz teren samoloty F18 zdolne do przenoszenia broni jądrowej. Oficjalna propaganda wojenna nazywa to wzmocnieniem, choć nawet „nieuzbrojonym okiem” widać w tym zachętę do rozciągnięcia konfliktu na nasze terytorium.

A tu już po całym świecie głosi się głód i brak energii z powodu wojny, czyli po pandemii szczepień i groźbie działań zbrojnych, czeka nas jeszcze brak żywności i zapowiadana likwidacja pieniądza fizycznego. Spekulacje nie wydają się bezzasadne, jako że wyżsi urzędnicy pozbyli się już swoich posiadłości i mają wykupione bilety „do Zaleszczyk”. Ratunek dla nas, to pilne kupowanie rubla.

Maksymilian Zamm

Dodaj komentarz