Proroctwa

Wizjoner ze Światowego Forum Ekonomicznego, niejaki Klaus Schwab, zapowiada zniesienie prawa własności sloganem: „Nic nie będziesz miał, ale będziesz szczęśliwy”. W takie proroctwa należy wierzyć. Wizjoner już wcześniej przepowiedział ogólnoświatową zarazę, zaś kolejna jego przepowiednia dotyczy ogólnoświatowego kryzysu energetycznego.

I, owóż, jak wynika z doniesień, rządy Niemiec i Austrii już przygotowują swoich obywateli do takiego scenariusza, że należy mieć zapas wody pitnej i przygotowane ciepłe ubranie w przypadku braku ogrzewania. Toż samo w Chinach, gdzie występują niedobory prądu, a władze apelują o zabezpieczanie żywności wobec możliwości przerwania łańcucha dostaw. Niechybny los czeka i Polskę, która w szkockim Glasgow podczas szczytu klimatycznego zadeklarowała odejście od węgla i reglamentację energii elektrycznej.

Zauważmy związki przyczynowe – po ogłoszonej zarazie przyjdzie głód, a w końcu wojna. A wcześniej ujrzeliśmy ohydę spustoszenia, zalegającą miejsce święte(Mt 24, 15), gdy w Watykanie intronizowano demona Pachamama. Już teraz widać nadchodzący wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, ani nie będzie (Mt 24, 21)?.

Maksymilian Zamm

Dodaj komentarz