Hit: koniec pandemii (WHO)

Właśnie niedawno, 5 października br., Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła koniec pandemii. Jak stwierdzono, śmiertelność wirusa jest na poziomie zwykłej grypy. Najwyraźniej przyzwoitość zwyciężyła pieniądze, bowiem WHO jest finansowana, po większej części, przez przemysł szczepionkarski.

Oświadczenie przeszło bez echa, zaś rządy poszczególnych państw, w tym i Polski wprowadzają coraz większe ograniczenia jakoby sanitarne. Bo nie wydaje się, by reglamentacja powietrza i słońca miały służyć jakimkolwiek skutkom zdrowotnym. Zatem powody ograniczeń muszą być pozasanitarne.

Z powodu, jak się zdaje zwykłej grypy, wprowadzono rozwiązania prawne zwiększające kompetencje władz państwowych. Obecnie zarządzający kryzysem mogą zakazywać kultu religijnego, delegalizować święta, gazować ludzi, zakazywać wychodzenia z domu… i co tylko wymyślą. Dzieje się to nawet kosztem zrujnowania państwa, co zresztą może o taki piękny pogrzeb chodziło?

Maksymilian Zamm

Dla czytających w językach: https://off-guardian.org/2020/10/08/who-accidentally-confirms-covid-is-no-more-dangerous-than-flu/

Dodaj komentarz