Dobra zmiana – mniejsze zło

Reiner Fullmich, niemiecko-amerykański prawnik procesowy przeciwko nieuczciwym korporacjom w swoim niedawnym wystąpieniu nazwał ogólnoświatowy kryzys pandemiczny „Corona-skandalem” i zbrodnią przeciw ludzkości. Oświadczył też, że osoby za niego odpowiedzialne muszą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej i pozwane za szkody cywilne. Wystąpienie adwokata „zawieszone” na YouTube, zgodnie z polityką oceniania zamieszczanych treści, ocenzurowano, czyli usunięto.

Dotrzeć natomiast jeszcze można do słów D. Rockefellera wypowiedzianych na Konferencji Biznesu ONZ, we wrzesieniu 1994 r., który już wtedy zapowiedział, globalną transformację. Jak wyjaśnił, jedyne, czego potrzeba to, wielki kryzys, by narody zaakceptowały Nowy Porządek Świata. Taki upadek gospodarek państwowych mają zapewnić, wynika z przecieków, kolejne mutacje wirusa cov19/20/21…

Mniemana i nie mająca jeszcze nazwy choroba staje się pretekstem do całkowitego zniszczenia gospodarki krajowej i światowej oraz docelowo także zablokowania działalności wszystkich ludzi na świecie w oczywistych celach przejęcia kontroli. Tę, wydawać by się mogło, teorię spiskową niejako potwierdził min. zdrowia Adam Niedzielski w rozmowie na portalu rp.pl stwierdzając, że: „jest też przestrzeń na kolejne obostrzenia”, zaś nagłe i jakby spontaniczne ostatnie protesty i „z lewej – aborcjonistów” i „z prawej – antykowidowców” ukryły wprowadzoną ustawę o przymusowych szczepionkach. Brutalne użycie policji wzmocniło efekt „odwrócenia uwagi”- oto słowa i czyny „dobrej zmiany”, na którą głosowało wielu katolików, jako „na mniejsze zło”.

Maksymilian Zamm

Szczepionka przeciwko Covid-19, będzie zawierała również chipy genetyczne DNA, które pozwolą na zdalną, całkowitą i ciągłą kontrolę procesów życiowych tej zaszczepionej osoby. Natomiast osoby nieszczepione zostaną eliminowane ze społeczeństw.

Dodaj komentarz