Pijana Nierządnica

Objawienie św. Jana 18, 4: I słyszałem drugi głos z nieba mówiący: — Wynidźcie z niéj, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami grzechów jéj, a żebyście nie odnieśli plagi jéj.

Według oficjalnych zapowiedzi, cała ludzkość ma być, niczym bydlęta, „wyszczepiona”. Zarówno użyty termin, jak i skala ogólnoświatowej akcji rodzi przynajmniej dwie refleksje. Bo skoro przymus dla wszystkich, to wnioskujemy, że szczepionka nie będzie chronić przed nieszczepionymi, lubo że szczepienia dla opornych będzie się ordynować dla jakiejś innej przyczyny.

Po pierwszej fali epidemicznego entuzjazmu, okazuje się, że zarażenia koronowym wirusem z ponad dwóch procent zmarłych zweryfikowano do dwóch promili. Co więcej, przygotowywana przez Billa Gatesa szczepionka jest mało skuteczna, ale ma przynieść ofiary na poziomie dwudziestu procent. Oznaczałoby to, że wstrzykiwany preparat będzie nieporównywalnie większym zagrożeniem, niż sama mniemana pandemia.

Jakby na przekór, od Biskupa Rzymu, Piotra naszych czasów – Piotra Rzymianina – słyszymy zachętę, by przyjąć Nowy Porządek i nową religię. Ale, czy można jeszcze ufać apelom najwyższych urzędników z Watykanu wznoszących modły do PaczaMamy, lub innych Baalów. Tam, na Siedmiu Wzgórzach, rozsiadła się już Nierządnica pijana krwią męczenników, znak że czas jest bliski.

Masymilian Zamm

Dodaj komentarz