Lucyferaza

Mat. 24, 15: Gdy więc ujrzycie ” ohydę spustoszenia „, o której mówi prorok Daniel , zalegającą miejsce święte – kto czyta, niech rozumie – wtedy ci , którzy będą w Judei, niech uciekają w góry!

Nie minęło czasu wiele od bluźnierczej procesji w Watykanie z amazońskim bałwanem, a z dopustu Bożego, na świat zstąpiła pandemia strachu. Przedsmak piekła. A zapewne to jeszcze nie koniec boleści.

Przedstawiający się jako filantrop i zbawca ludzkości, B. Gates już zapowiedział obowiązkowe szczepienia światowe. Jego preparat z numerem patentu 060606 zawiera, jak to nazywa, lucyferazę. Enzym ten ma uaktywniać podskórne mikrochipy, które mają być przepustką do życia doczesnego.

Ohyda spustoszenia wylała się na Kościół Posoborowy, który pokornie przyjął zarządzenia władz świeckich o zakazie powszechnego sprawowania kultu. Rzym zgodził się obecnie na rozdawanie komunii w gumowych rękawiczkach, choć to prosta droga do całkowitego zakazu komunikowania. Kościół Posoborowy stanął zatem przed bramami piekła i coraz szybciej stacza się w dół, oddalając się od resztkowego Kościoła Powszechnego z niezmiennymi sakramentami i otwartego dla wszystkich, choć coraz bardziej w ukryciu.

Maksymilian Zamm


Rzym – Przewodniczący włoskiej konferencji biskupów, kardynał Gualtiero Bassetti, podpisał protokół z rządem włoskim, aby wznowić msze publiczne od poniedziałku 18 maja, ale z uzgodnionymi warunkami, które obejmują dystrybucję Komunii Świętej w maskach i jednorazowych rękawiczkach.

Bydgoszcz: Już wiele lat temu odprawiono coś, co wtedy uznano za dziwactwo. Okazało się, że była to zapowiedź nadchodzącego ucisku.

Dodaj komentarz