Koronawirus i projekt ID2020: Bill Gates zaleca szczepionkę z implantem – Medias-Presse.Info

Powtarzającym się tematem wśród teorii spiskowych jest to, że elity  czekają tylko na odpowiedni czas, aby wdrożyć technologię „znaku bestii”, aby zdalnie zidentyfikować i kontrolować każdego człowieka na planecie,  tym samym zamykając swoje plany dotyczące skutecznego ustanowienia rządu światowego zdolnego do monitorowania każdego z nas.

W Księdze Objawienia [13: 16-17] znajduje się fragment, który nie zwraca uwagi: „Wszystkim młodym i starym, bogatym i biednym, wolnym ludziom i niewolnikom nakłada się znak na prawej ręce lub na czole: i że nikt nie może kupić ani sprzedać, chyba że nosi znak…

Teraz założyciel Microsoftu, Bill Gates, który od lat ostrzega przed globalną pandemią, oferuje te kontrowersyjne technologie znakowania dla nas wszystkich.

We wrześniu 2019 r., zaledwie trzy miesiące przed pierwszym pojawieniem się koronawirusa w Chinach, ID2020, firma biometryczna z siedzibą w San Francisco, która zalicza Microsoft do członków założycieli, po cichu ogłosiła, że podejmuje nowy projekt polegający na eksploracji wielu rodzajów biometrii, rozwoju technologi identyfikacji niemowląt opartych na szczepieniu [niemowląt].

Alternatywne wiadomości @NewsAlternative

W nowym wywiadzie Bill Gates autorytatywnie stwierdza, że ​​masowe zgromadzenia publiczne nie wrócą „wcale”, dopóki nie przeprowadzimy masowych szczepień. Kto uczynił go królem świata? https://t.co/siW7bZ9yGc

Osadzone wideo

Naukowcy z Massachusetts Institute of Technology (MIT) opracowali tak naprawdę zaawansowany technologicznie „tatuaż”, który przechowuje dane w niewidocznym implancie pod skórą. „Znak” zostałaby podany ze szczepionką, prawdopodobnie rozdysponowaną przez Gavi, globalną agencję szczepień, która również składa sprawozdania Fundacji Billa i Melindy Gatesów.

„Naukowcy wykazali, że ich nowy implant, który składa się z nanokryształów zwanych kropkami kwantowymi … emituje sygnał bliskiej podczerwieni, który może zostać wykryty przez specjalnie wyposażony smartfon”,  donosi  MIT News.

Badanie zostało sfinansowane głównie przez Fundację Billa i Melindy Gatesów.

Ponieważ przedłużające się przetrzymywanie [w samoizolacji] staje się coraz trudniejsze do zniesienia i [zalewa nas] lawina informacji mających na celu utrzymanie terroru wśród ludności,  prawdopodobne jest, że znaczna część populacji zaakceptuje szczepienia zawierające implant, jeśli propaganda im to obiecuje dla ich własnego dobra i że jest to niezbędny klucz do znalezienia „normalnego” życia.  Stamtąd niewiele wyobraźni wymaga zastosowanie tej samej nanotechnologii śledzącej na szeroką skalę np. w światowej gospodarce. W szczególności można go wykorzystać do wyeliminowania korzystania z gotówki.

Te obawy stały się ważniejsze po wywiadzie Billa Gatesa w CBS dziś rano. Gates powiedział, że spotkania publiczne mogą być zakazane do czasu przyjęcia programu szczepień na dużą skalę. [Wywiad można obejrzeć w całości tutaj  ].

Według Gatesa wszystkoco można by zdefiniować jako „masowe uczestnictwo” – od widzów stłoczonych na stadionie podczas imprezy sportowej po protestujących na ulicy – byłoby uważane za akt nieposłuszeństwa obywatelskiego – [o ile odbyłoby się] bez szczepionki. 

Roosh

 @rooshv

MIT pracuje nad „tatuażem kwantowym”, który oznaczy cię niewidzialnym identyfikatorem, jednocześnie dostarczając szczepionkę. Czy potrafisz zgadnąć, kto jest głównym darczyńcą projektu? http: // news.mit.edu/2019/storing-v accine-history-skin-1218  …

Zobacz obraz na Twitterze
Zobacz obraz na Twitterze

Wszystko to wydaje się szalone, kiedy pamiętasz, że istnieją inne opcje pokonania koronawirusa, niż obowiązkowy globalny schemat szczepionek.

W zeszłym miesiącu w Stanach Zjednoczonych dr Anthony Fauci, uważany za eksperta w dziedzinie alergii i chorób zakaźnych,   powiedział   podkomisji Senatu, że ponad 80% osób zakażonych koronawirusem „odzyskuje zdrowie spontanicznie” bez żadnej interwencji medycznej.  Można się zatem zastanawiać, dlaczego na wszystkich na całym świecie nałożono ograniczenia, zamiast ograniczać je do chorych.  Tymczasem lek hydroksychlorochina, który został oczerniany w mediach, chociaż został  określony  jako najskuteczniejszy sposób leczenia koronawirusów wśród lekarzy w dużym dochodzeniu, zaczyna sprawdzać się w różnych zakątkach świata.

Najważniejsze pytanie w tym momencie brzmi zatem, które lekarstwo zwycięży – pospiesznie opracowana szczepionka, która może faktycznie pogorszyć skutki choroby u tych, którzy ją otrzymają, lub tani, skuteczny lek – już udowodniono, że jest to hydroksychlorochina.

Tagi: Bioetyka, zdrowie i nauka. Autor: Pierre-Alain Depauw. Opublikowano: 17 kwietnia 2020

Oryginalny artykuł pochodzi z: https://www.medias-presse.info/coronavirus-et-projet-id2020-bill-gates-recommande-un-vaccin-avec-implant/119836/

W tekście są odnośniki do źródeł – oznaczone podkreśleniem.

Dodaj komentarz