Infekcja drogą radiową

Jeden z dziennikarzy internetowych, obserwujących rozwój nowoczesnej Novus Ordo Missae, zauważył, że dokładnie pięćdziesiąt lat temu biskupi amerykańscy zakazali sprawowania Mszy Trydenckiej. Obecnie, tego samego 22 marca, zakazali również NOM. …Co najwyżej przez radio, lub telewizję.

Ale jeśli zwolnimy, na chwilę zadumy, to przychodzi refleksja, że właśnie telewizja jest głównym źródłem pandemii strachu. To stamtąd płyną infantylne komunikaty w rodzaju kolejnej ofiary koronawirusa, bo zmarła kobieta potrącona na pasach przez kierowcę z podejrzeniem cov-19. W propagandę strachu włączył się nawet Bergoglio rozważając przesunięcia obchodów zbliżającego się święta na wrzesień.

Tymczasem lekarze starszej daty zauważają, że nowoczesna medycyna leczy choroby, a nie chorego. W ten sposób pacjent staje się stałym bywalcem aptek. Takie są zasady współpracy służby zdrowia i przemysłu farmaceutycznego.

Maksymilian Zamm

PS: Reglamentowana ostatnio Msza św. i spowiedź jest lekarstwem duszy. Lekarstwem co do ciała i duszy jest wyłączenie telewizora. Zaś co do ciała, to zarazki grypopodobne, w tym i koronowe, leczy się węglem medycznym. Jak podaje dr med. J. Jaśkowski: wystarczy wziąć 10 tabletek węgla medycznego (dla osoby ważącej 70-80 kg), co 5 godzin, tak długo aż kupka będzie czarna i jeszcze potem dwa razy. Z 10-letnich obserwacji stosowania tej metody jednoznacznie wynika, że w ciągu 30, a najdalej 48 godzin jesteśmy zdrowi.

MZ

Sałatka „Wu-han” – surowy ogórek pocięty na „zapałki”, drobno posiekany czosnek i cebula, odrobina miodu i ostrej papryki. Zamiast soli kapka sosu sojowego. Smacznego.

Dodaj komentarz