Film „Cristiada” w toruńskim Cinema City – 7 maja 2013, 18:00

Cristiada

Szanowni Państwo,

W dniu dzisiejszym, tj. 7 maja, toruńskie kino Cinema City przy ul. Czerwona Droga wyświetli film „Cristiada” o godzinie 18:00.

Ze względu na duże zainteresowanie nie jest możliwe dokonanie rezerwacji elektronicznie, a jedynie telefonicznie (56 664 64 64) lub osobiście. Film zostanie wyświetlony w dwóch salach. Na chwilę obecną, w jednej pozostało zaledwie 70 wolnych miejsc, druga, mniejsza, pomieści 24 osoby.

Cena biletów to 18 zł w przypadku biletu ulgowego i 22 złote – normalnego.

Zachęcamy do obejrzenia historii bohaterskich Cristeros, którzy walczyli w imię Chrystusa Króla i oddali za Niego życie.

2 komentarze do “Film „Cristiada” w toruńskim Cinema City – 7 maja 2013, 18:00”

  1. Pofatygowaliśmy się wczoraj, wszyscy. Powiem krótko, że film świetny. I masa ludzi. Musieli … 3-cią salę otworzyć na równoległy seans.
    Ostatnim razem byłem w kinie … bezpośrednio po otwarciu Cinema, czyli jakieś … lat temu 🙂

  2. Ciekawy ślad: Józef Hieronim Retinger – polski literaturoznawca, pisarz i polityk, doradca Władysława Sikorskiego; organizator kongresu haskiego, sekretarz generalny Ruchu Europejskiego, jeden z twórców Wspólnoty Europejskiej; cichociemny, wolnomularz.
    „W 1917 roku z Hiszpanii udał się do Meksyku, gdzie był doradcą prezydenta oraz założyciela Partii Narodowo-Rewolucyjnej – Plutarco Eliasa Callesa.”
    http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Retinger

Możliwość komentowania została wyłączona.